Česky CZ

Ušetřete si starosti, čas a peníze za dopravu. Přijedeme k vám s mobilním žíhacím zařízením

Lokální tepelné zpracování u zákazníka

Postaráme se o tepelné zpracování kovů, kdekoliv to bude potřeba: disponujeme mobilními žíhacími zařízeními Heatmasters a profesionálním strojem vlastní výroby HTT 40. Umíme přímo u vás postavit dočasnou elektrickou modulární pec v Plzni, Brně a širokém okolí.

Při výstavbě velkých celků v elektrárnách, teplárnách, hutích a dalších provozech nastává problém s tepelným zpracováním rozměrných dílů, které nelze transportovat.

V tuto chvíli nastupuje náš tým poskládaný ze zkušených zaměstnanců, kteří vám doporučí vhodnou technologii tepelného zpracování pro dosažení potřebných parametrů tepelného procesu. Většina našich operátorů vlastní certifikát EWF 628-r1-10 (Heat Treatment of Welded Joints), což je nejvyšší možné vzdělání v oblasti tepelného zpracování. V současné době náš tým čítá 27 operátorů, kteří mají možnost využít až 61 zařízení pro tepelné zpracování, každé se šesti kanály a výkonem 40kW.

Lokální žíhání kovů a ohřev potrubních celků u vás můžeme provést dvěma způsoby, podle rozměrů zpracovávaných dílů:

Mobilní žíhací zařízení
Použití mobilních jednotek HTT40 a Heatmasters je vhodné  od žíhání svarů malých dimenzí až po velká tělesa. Toho lze docílit díky možnosti propojení až 10 žíhacích zařízení do jednoto tepelného procesu. Díky moderním řídicím systémům dosáhneme optimálních výsledků pro veškeré činnosti tepelného zpracování.

Naši technici vám přímo na místě rádi pomůžou s návrhem správného technologického postupu tepelného zpracování.

Modulární žíhací pece
V případě, že na žíhání kovů nestačí mobilní jednotky, máme pro vás řešení: rozměrné těleso umístíme do dočasné modulární elektrické žíhací pece, kterou postavíme přímo na místě. Pomocí této metody jsme schopni zpracovat malé díly, ale hlavně značně rozměrná tělesa. Vyhnete se tak komplikovanému a nákladnému stěhování a přepravě do místa se stacionárními žíhacími pecemi.

Nejste si jisti, jestli se u vás vyplatí použít mobilní žíhací zařízení, nebo modulární žíhací pec? Jestli k vám zajedeme z Brna či Plzně?

Napište nám a my vám navrhneme řešení na míru.

Nezávazná objednávka