Česky CZ

Od tříhlavého týmu k vůdčímu postavení na trhu

Nadstandardní služby v oblasti tepelného zpracování kovů, vývoj vlastních žíhacích zařízení pro mobilní použití, spolupráce s oborovými autoritami – vše, co ve společnosti děláme, směřujeme ke spokojenosti zákazníků.

Při vzniku firmy v roce 2007 jsme zahájili spolupráci s finskou společností Heatmasters a zaměřovali jsme se na jednotlivé služby v rámci tepelného zpracování kovů, předehřevy, žíhání na odstranění vnitřního pnutí, normalizační žíhání, popouštění, měření tvrdosti kovů apod.

Postupně jsme začali zjišťovat, že zákazníci potřebují komplexní řešení, které efektivně pokryje jejich požadavky, a to i mimo naše provozovny v Plzni a Brně.

Proto jsme se záhy rozhodli spolupracovat se zahraničními partnery a odborníky z univerzit, podílet se na zahraničních projektech a dále prohlubovat portfolio a kvalitu služeb. Jsme součástí skupiny profesionálů pro tepelné zpracování Euro Heating Group (EHG), která zahrnuje členy z Česka, Slovenska, Polska, Finska a Švédska.

Důkazem rozvoje jsou nové moderní prostory v místě sídla a vývoj vlastního mobilního šestikanálového zařízení pro tepelné zpracování kovů.

Spolehněte se na partnera, který nabízí žíhací zařízení patřící mezi absolutní špičku na trhu.

40+
Pracovníků s odbornou kvalifikací a praxí
60
Mobilních zařízení na tepelné zpracování kovů
EHG
V rámci EHG přes 100 mobilních žíhacích zařízení
Vlastní
Technologické
zázemí
7
stacionárních žíhacích pecí + další modulární